| Moon4Lord a întrebat:

Aproape in fiecare zi in care intu la categoria Jocuri PC/online sa mai raspund la niste intrebari am observat ca vreo 60%-70% din intrebari sunt de genul: Care stie un server de metin PVM/ PVP...LOL! deci din categoria cu jocuri 60%-70% numai metin, metin, metin, metin si metin! Echipa TPU ar trebui sa faca ceva cu intrebarile astea cu metin, si e si o dovada ca metin e drogul nr.1 de joc din Romania! Asa ca mai bine v-ati juca Dragon Nest, daca nici dragon nest... jucati-va mario ca e mai fain ca metin

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Sunt doar copilașii metinari no life-ri. Nu prea ai ce să le faci. Cel mult să-i ignori si să râzi de ei că n-au viață.

| Moon4Lord explică (pentru Wøodenpints):

SuntAsaDeSuperficial joaca metin 100% rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

"Jocuri PC/online" e cea mai pustie categorie.

| Moon4Lord explică (pentru Crucified):

Da ma in Jocuri PC/online is intrebari de genu,, ce jocuri mai stiti?'' ca sunt multi care au ce sa se joace doar ca metinari astia invadeaza categoria Jocuri PC/online cu intrebarile lor stupide -_- deci ar trebuie sa se puna o noua categorie la TPU : Categoria Metin2/Metin2 privat ca sa nu ne mai streseza cu 100000 intrebari din astea:,, Ce server privat de metin stiti?''

| Crucified a răspuns (pentru Moon4Lord):

Păi dacă ar fi să pună adminele astea o subcategorie a categoriei ăsteia, adică Jocuri PC/online, într-o lună s-ar strânge peste 10000 de întrebări la o astfel de subcategorie. "Telefonie" nu chiar cine ştie ce veche categorie, dar "Turism" cu siguranţă e mai veche decât căcatul ăla, şi are mai puţine întrebări decât "telefonie". Deci cum spuneam... Telefonie, Jocuri PC/online şi Tehnologie sunt cele mai pustii categorii.