| BaDoX a întrebat:

Http://s21.postimg.org/hv16jzgjb/Capture.jpg
Am o problema cu LOL-ul. Nu il mai deschide dupa ce am reinstalat windowsul (windows 7).
Mai sus in link e u preview cum imi apare, dar nu dureaza mai mult de 2 secunde si se inchide. Asa face mereu :|

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Nu cred ca e din cauza imaginii negre. Si mie inainte sa imi apara chestia cu Play tot imagine neagra imi apare dar apoi se face la loc. Cred ca e din cauza ca ai reinstalat windows-ul. Cateva solutii :
1. In primul rand driverele de la procesor si placa video neaparat instalate!
2. Instaleaza DirectX.
3. Instaleaza Net Framework.
Una din astea trebuie sa mearga sau mai incearca tu sa instalezi ce alte programe iti vin in minte. Astea se folosesc pentru jocuri iar daca nu le ai o sa iti dea o gramada de erori. Daca nu ai instalat driverele 100% nu iti merge. Dar in mare parte e din vina unui plugin dinasta. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| BaDoX explică (pentru RocKzZ):

Merci big grin a mers faza cu driverele. Nu am instalat Framework-ul, decat am dat update la drivere cu 3D Chip.

| RocKzZ a răspuns (pentru BaDoX):

Pai asa se intampla de obicei si eu am patit-o mai de mult. ^_^