| Sergunss a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DM4TZBBBM/
Cu suma de 2000 lei imi pot face un calculator pe piese mai bun ca acesta (pentru jocuri)?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bineinteles. Nu neaparat mai rapid cit MAI BUN.

| bogdan324 a răspuns:

Uite unul care este mult mai bun in jocuri, piesele sunt de calitate, sursa este foarte buna, are certificare 80 plus bronze deci nu vei avea probleme cu ea, procesorul este echivalent unui i3 din generatia a3-a deci vei avea o performanta decenta in multitasking[in plus nu se merita sa dai dublu pe un amarat de i3 din generatia a4-a care nu are o diferenta mare in performanta fata de acel pentium], ramii sunt suficienti iar placa video sterge pe jos cu acel gtx 650 in jocuri
http://www.mediadot.ro/wishlist/50653/

| Jipa95 a răspuns:

Nu. Cumpara-l cu totu. Adica daca ai vrea sa-ti faci ceva pe piese, tot pe acolo iesi.

| CoL00SaL a răspuns:

In 2000 de lei iti faci pc bun de gaming daca cumperi pe piese.