| Sp4RkMan a întrebat:

am nevoie de niste pareri

Este acept pc bun pentru gaming?

http://www.emag.ro/......DM4TZBBBM/

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

E acceptabil la banutii aceia, vor merge toate jocurile, dar nu te gandi ca duci watch dogs ultra cu el.

| Sp4RkMan explică:

Ok multumesc pentru pareri deci stiu ca e bunisor de ceva big grin

| Yeellow a răspuns:

Daca ar fi avut i5 ar fi fost Chiar un computer de gaming. i3 6gb si geforce asta am eu imi merg jocurile foarte bine darksiders goat simulator sau fifa
, dar nu imi merg la viteza maxima.Al tau are 8GB ram o sa fie foarte bun, mai ales cu geforce.

| Iuly2001 a răspuns:

Cu acest PC poati rula aproape orice joc existent; asa ca logic este bun pentru gaming