| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta unitate?
http://www.emag.ro/......DM4TZBBBM/
Merita sa o achizitionez?
Credeti ca vor merge GTA V, Wow Warlords of Draenor pe ea? De placa video nu stiu ce sa zic...nu prea ma pricep...

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu face greseala asta, si fa-ti un pc pe bucati. De ce? Pai comparativ cu cel dupa eMAG, stii ce componente ai ( toate ). Asta dupa eMAG nu prea exceleaza nici la performante la ce pret are, si nici macar nu sti ce placa de baza, sursa, si hdd are. Pot fi componente de 30 lei asamblate pe vapor, de proasta calitate!
Daca doresti pot sa-ti fac eu o configuratie de 2x mai ok decat ala, si vei putea rula destul de multe jocuri pe el fara probleme!

Bft! happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Jipa95):

Pai am o unitate foarte foarte veche si chiar vreau neaparat sa scap de ea :))
M-am mai gandit si am gasit una asemanatoare dar nu stiu ce sa zic de placa video.Crezi ca aceasta o are mai buna?
http://www.emag.ro/......D2F9RBBBM/
Sunt pe langa la chestii din astea :))

| Jipa95 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1003961/
matura pe jos cu sistemu ala desktop serioux.
Configuratia facuta de mine este cu pana la 50% mai ok in gaming.
Optional iti poti adauga tu o unitate optica ( dvd rw )

| floryn1993 a răspuns:

Merge este sistemul este facut pentru gaming si altele, in cazul in care doresti dupa achizitiea sistemul poti cumpara o placa video de 2 Gb, dar si de 1 Gb, isi face treaba

| BadassFox a răspuns:

Destul de buna dar placa video cam lasa de dorit... De ce nu iti construiesti tu pc-ul?