| Anonim31fgggg a întrebat:

Https://altex.ro/......DIGITAL26/

Pot juca gta 5, high in 80 fps?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, poti juca GTA 5 in 80 FPS fara probleme.

| Mirel4412 a răspuns:

Poti juca gta5 in 80fps, dar eu nu-ti recomand sa iei un pc facut deja, mai bine cumperi tu piesele sau daca nu stii le cumpara cel ce ti-l va asambla. La banii astia intra componente mai bune.

| TTSP a răspuns:

In banii astia nu se prea merita. Placa video poate fi înlocuită cu una mult mai buna, sursa are doar 400w, nici nu știu dacă e măcar de firma. Fac eu un PC pe PC Garage, și îți las link imd.

| Anonim31fgggg explică (pentru TTSP):

Imi poti face terog unul? Btw bugetul este de 3300 lei.

| bogdan324 a răspuns (pentru Anonim31fgggg):

Acel buget este fix? sau se poate trece cu 100-200 lei?

| TTSP a răspuns (pentru Anonim31fgggg):

Salut! Am făcut doua wishlist uri. Au aceleași piese dar ala mai scump are și asamblare. Am pus serviciul asamblare in al doilea pentru ca nu știu dacă are cine sa-l ți-l asambleze. In felul asta poți alege tu dacă sa îți fie asamblat sau nu.
Primul wishlist(cel fără asamblare -3150 lei) https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4072702
Al doilea wishlist(același de mai sus dar cu asamblare -3300lei)
https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4072710/
E mult mai bun comparativ cu cel pe care l ai trimis. Procesorul e mai future proof, placa video de asemenea, in unele situații are chiar performanța dubla fata de gtx 1050 ti.