| Tuca10 a întrebat:

Https://m.emag.ro/......0DZM1BBM/, merita? Vreau sa stiu daca este bun si daca merita, si cam in cate fps ar merge cs go si fortnite. Funda cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Eu cred că acesta este totuși mai bun https://m.emag.ro/......D50NVSBBM/ chiar dacă costă cu vreo 200 lei mai mult. În recenzii spunea că duce Fortnite-ul pe undeva la 90 fps, ceea ce e binewinking.

| bogdan324 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ma scuzi dar e numai procesorul de sistemul ala, acel r7 240 este o placa video foarte slaba, mult mai slaba ca 1050 ti-ul.
Cat despre tipul care intreaba, da, va merge fortnite, cs go si ce alte jocuri mai vrei insa tine cont ca jocurile mai noi sunt foarte pretentioase si le vei rula undeva la medium.