| Edyiy a întrebat:

I-am downloadat și eu 3D Instructor 2.2.4 GAME PLAY PC Când incerc să dezarhivez îmi cere o parola
De unde pot lua că am niște linkuri dar nu-mi merge http://fileups.net/1mr5x

Vă rog mult ajutați-mă

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Arunca-l daca nu ai parola! Descarca din alta parte unde nu iti cere parola.Nu pot sa-ti dau linkuri de download pentru ca incalc regulamentul TPU.

| Edyiy explică (pentru neluL):

Adaugă ID-ul meu de mess zh3r0_samp

| neluL a răspuns (pentru Edyiy):

Nu folosesc messenger. daca mai ai ceva de zis lasa un mesaj privat pe TPU. Oricum nu am versiunea asta.Ce am, iti las prin pm.