| deamoncomand a întrebat:

Imi da o eroare la virtual tennis 4 si scire asa "Failed to initialize Games for Windows Live.This application will now close"am instalan windwos live si am facut si update si tot nu merge. O solutie plzz dau funda si vot. PC-ul meu este foarte bun.NU ma apuc sa enumar ca uni poate zic ca ma laud.In fine ajutoor va rog!

2 răspunsuri:
| GasKa a răspuns:

Astepti 5 sec si dai SKIP AD din coltul drept de sus si vei vedea http://adf.ly/2REyc

| deamoncomand explică:

Omule aici ne e nimic interesant nu ma ajuta cu nimic