| SfantuTratament a întrebat:

Imi da urmatoarea eroare cand vreau sa pornesc jocul Loadout pe steam: "Not enough available physical memory to run Loadout. Please ensure you have more than 512MB of availiable physical memory. "

Funda!

Răspuns Câştigător
| budurcageorgegabriel a răspuns:

Salut,
Inseamna ca nu ai destula memorie fizica(virtuala) si ca sa o maresti faci asa:
Clk. dr. pe My Computer ->Proprietati->Advanced->Performance si settings->Advanced->Virtual memory(change) si pui cat este maxim in casuta de mai sus si dai set big grin.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| stefan350 a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu trebuie doar sa iti elibereze putin calculatorul adica orice nu ai nevoie sterge mai ales ca Steam ocupa mult la fel si jocurile sper ca asta te ajuta Funda?