| budy55 a întrebat:

Sallutare am jocul gta vice city si cand il pornesc imi apare Grand There Auto VC cannot fiind enough available video memory tin sa mentin mergea cand aveam windows vista home acum am schimbat windowsu in windows vista ultimate si acum apare acea eroare dau funta happy

6 răspunsuri:
| MariusToc a răspuns:

Cand ai copiat jocul ai copiat folderul? trebuie copiata instalarea si apoi instalat pe noul windows.big grin

| jokerul88 a răspuns:

Mai lasa jocul asta ca e vechi de 10 ani

| ArTuR10 a răspuns:

Reinstaleaza din nou gta vc

| sergiu100000000 a răspuns:

Mai se joaca gta vc laughing nu ai instalata placa videoo...*(video memory )

| Tavii a răspuns:

Reinstaleaza jocul poate va merge

| ionutz123y a răspuns:

Nu ai instalata placa video asa am patit si eu