| mih5a a întrebat:

Hey.Am o problema! Am descarcat un film si nu imi merge cand incerc sa il pornesc imi apare urmatoarea eroare:"Please ensure Windows Media Player is up to date go to www.dbmovies.info to get the DB codec.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ma intreb de ce folosesti Media Player. Un sfat, ia de aici programelul asta pentru vizionat filme si nu ai sa mai ai probleme.Bafta!
http://bsplayer.en.softonic.com/

| mih5a explică:

Am incercat si bs player dar fara rezultat.

| mih5a explică:

Nu merge nici cu vlc si nici cu bs player.crying

| ceco a răspuns:

Descarca vlc media player gratuit de pe www.videolan.org si vezi filmul in el... vlc nu necesita codecuri si de aia e cel mai bun

| bOse a răspuns:

Instaleaza ca-lite, cauta pe google si o sa fie ok.

| thesleepwalker a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tinehappy si nu am reusit sa o reZolv cu toate ca am incercat toate ideile primite. Daca ai gasit cum poti sa viZioneZi filmul spune'mi si miehappy