| xcristix a întrebat:

Imi dati si mie va rog idei despre bloguri? nu e vorba ca nu am si eu ceva idei,dar vreau sa imi fac un blog bazat pe o anume categorie, nu unul generalist. uitati aici blogul meu facut in 20 de minute: http://cristyman98.blogspot.com/

1 răspuns:
| SueZz a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa-ti faci un blog bazat pe subiecte ce sunt cautate de adolescenti pentru ca ei stau cel mai mult la calculator.
Poti face despre imbracaminte, relatii, ce cadou sa-i cumperi unei persoane in functie de cum este ea si in functie de ce ii place, asta cred ca ar fi un subiect destul de cautat avand in vedere ca este perioada Sarbatorilor. Succes.