| TheVamp a întrebat:

ma ajutati si pe mine sa imi fac un blog popular...
Blogul este deja facut:
http://xxthevampxx.blogspot.com/
dar nu am habar cum sa aduc cat mai multa lume.
Spuneti-mi . si daca ati putea . sa va uitati chiar voi in blog. chiar va rog sa va spuneti parerea despre el. si sa imi dati cateva idei despre cum as putea sa aduc lume pe el

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Dap... M am uitat un pic pe blogul tau. Sincer, nu mi place. O incep cu numele, vampaxx? Ai doar 12 ani,gandeste la altceva,nu stiu,numele asta te duce cu gandul la ceva vulgar,ceva interzis. Apoi blogul mai are nevoie de o cosmetizare,ma refer aici la culoarea de fundal si cea a scrisului. E o combinatie care te oboseste la ochi, iar tu vrei sa ai cat mai multi vizitatori, nu? Putina atentie la gramatica. Sper sa nu te deranjeze comentariile mele. Tu ne ai cerut parerea, da? Succes!

1 răspuns: