| comet a întrebat:

Imi dati va rog frumos un cont de webkinz? Am nevoie de un cont ca vreau sa joc si nu am cod si nici cont si nu am de unde sa fac rost. Dau 5 funde! pun 5 intrebari si raspundeti ce vreti si va dau funde dar va rog dati-mi si mie un cont.

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Eu stiu doar siteul www.konturi.ro. Intri si scrii www.webkinz.com sau scrii pe google konturi webkinz si dai pe primul si e siteul asta. konturi... acolo gasesti cate conturi vrei tu si nu se mai joaca nimeni pe ele. Sper ca te-am ajutat. Imi dai funde? :D

1 răspuns:
| comet explică:

Am mai fost pe acest site dar am crezut ca erau pentru alte siteuri numele si parolele dar acum mi-am dat seama ca scria acolo parola webkinz si am vazut ca sunt pentru webkinz. Funda x5 :d