| Ioana061993 a întrebat:

Nu va suparati, aveti coduri webkinz? Va implor.Va dau trei funde, chiar mai mult, dati-mi codul pe privat, confirmati-mi ca imi dati aici, va dau funs. Apoi o sa mai pun alte(cate vreti) intrebari la care ne intelegem noi pe mesaje, raspundeti si va dau cate funde vreti voi.Va imploooor.

3 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Fundele nu valoreaza bani dar codurile da tongue
si sa stii si u fundele se castiga cinstit ce tu nu ai bani pentru un amarat de cod? costa 30 de lei ce naiba mai ales in perioda sarbatorilor e reducere

| dolyan a răspuns:

Nu merge cu mita :-)) nu stiu ca te-as ajuta

| draguta1999 a răspuns:

Am eu un cod dar... nu stiu ce sa fac ca daca til dau il vede si astia cod e k7i6hyew :-p