| Fantomacugheare a întrebat:

Imi dati va roog un cont care merge si sa fie de cel putin 40 cel care merge si are cel mai mare nivel primeste funda! sun senior! ada trebuie sa fie pe metin 2 ro

3 răspunsuri:
| Cornellp a răspuns:

1. Invata limba romana
2. Daca cerem fiecare cite un cont de 40 jocul numai are nici un sens
3. Munceste, Sunt altii care fac level 40 in citeva luni, si pentru ce? sa le dea la cei care cersesc?

| Ic3MaNN a răspuns:

Nu-mi trebuie contul acesta. Id: futache; pass: monstrul. Poti sa il iei. Cauta tu server ca eu nu mai stiu. Are 62, ii gol, are M3 la aura, M3 la vartej si M4 la iures. Daca poti sa imi dai un cont p alt joc gen MicroVolts. Sa fie maxim 20.

| Fantomacugheare explică (pentru Ic3MaNN):

Da parola ma da parola