| Ingognito a întrebat:

Imi explica cineva care e faza cu ugandan knuckles si cu do u know the wae?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Pe 20 Februarie 2017, un YouTuber pe nume '' Gregzilla'' a facut un review pentru jocul ''Sonic Lost World'' in care a avut o parodie a caracterului '' Knuckles'', numit '' Ugandan Knuckles''. De aici a inceput totul.
Cat despre '' Dew u no de wey '' ar fi in accentul african '' Do you know the way? ''

* Ugandan vine de la tara Uganda, unde se vorbeste engleza dar cu accent, de asta si '' Do you know the way'' este stalcit.

Si toate astea sunt folosite de Trolls, pe Youtube sau mai bine pe Twitch.

| Ingognito explică (pentru N0xEterniS):

Ms, tu CE parere ai de memeurile astea :3

1 răspuns: