| CreT99 a întrebat:

Imi merg jocurile Euro Truck Simulator 2 + Call Of Duty 4

PC-ul meu are:
-AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 4450B
-2.3 GHz Performance Rated at: 3.68 GHz
-3 GB RAM
-Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
-placa video:ATI Radeon 3100 Graphics (0x9611) cu 384 MB
-SoundMAX Integrated Digital HD Audio
-Free Space 31.9 GB
-ATAPI DVD D DH16D3S

MULTULESC

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salut! Eu ma pricep foarte bine la pc.
1.Deci cel mai bine este sa le incerci sa vezi daca iti ruleaza.
2. Poti afla foarte usor daca un joc este compatibil cu calculator tau scrie pe google cerinte de sistem call of duty 4 si truck simulator 2 ( dar cand scrii asta stergi call of duty 4 ).
3.Call of duty 4 iti va merge iar truck simulator 2 iti va merge. Revino cu ce-ai reusit sa faci, succes! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Da, nu ar trebui sa ai nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merg ambele la maxim