| ZOUKYE a întrebat:

Ce jocuri Horror sau race sau shooter stiti sa se potriveasca cu sistemul asya:
-CPU:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
-CPU Speed:You Have: 2.1 GHz Performance Rated at: 4.20 GHz
-Ram-1.0 GB
-OS-Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
-Video Card-ATI display adapter (0x9588)-Am 512 MB
-Sound Card-ATI Function Driver for High Definition Audio - ATI AA01
-Free Disk Space-25.0 GB
-DVD-Rom-DTSOFT Virtual CdRom Device

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Placa aia video ce e? Radeon 2600XT banuiesc, dupa codul ala. Ia si mai pune cel putin 1 GB de RAM si vezi poate iei o placa video mai rasarita si o sa poti juca cu muuuult mai multe jocuri.

| ZOUKYE explică (pentru KodrutZ):

Da ma trebuie sa mi mai pun 1 dar pana atunci ce o sa fac? O sa stau sa ma uit cum se ofileste iarba?

| KodrutZ a răspuns (pentru ZOUKYE):

Ia si fa ceva util societatii - invata un Paint.NET/Gimp, ceva CSS/PHP, educa-te.

| ZOUKYE explică (pentru KodrutZ):

Bai am 12 ani nici macar nu stiu ce-0s alealaughing))

| KodrutZ a răspuns (pentru ZOUKYE):

Ia si invata. Am cunoscut un pusti care la 16 ani cistiga intr-o luna cit taica-su si maica-sa in juma' de an, asta facind randari 3D.

| ThEEmperoR a răspuns:

Shooter: Serious sam2, Halo Combat Evolved, Splintel Cell Double Agent.

Horror: Left 4 Dead

Race: NFS, Bmw M3 Challange

Daca vrei sa stii daca un joc iti merge, intri pe www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrii jocul in dreapta lui "1" si dai "can you run it". Astepti pana site-ul iti analizeaza sistemul si iti va spune daca iti merge. Funda?

| ZOUKYE explică (pentru ThEEmperoR):

Iti dau funda pentru ca desi jocurile de sus le stiu pe Can you run it o sa gasesc multe

| ThEEmperoR a răspuns (pentru ZOUKYE):

Nu stiai de site?

| ZOUKYE explică (pentru ThEEmperoR):

Stiam de el dar eu le selectam doar pe alea din listelaughing)

| ThEEmperoR a răspuns (pentru ZOUKYE):

Aaalaughing

| ZOUKYE explică (pentru ThEEmperoR):

Dar altele nu mai stiii? Ceva ca un COD Mw2 Dar cu cerintele ede susbig grin