| Gaby_Popa_1998 a întrebat:

Imi merge Battlefield 3 pe procesor AMD Sempron LE-1200 2.10, Ram 2GB

5 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Nu cred ca merge dar spune-ne si modelul placii video si atunci iti voi da un raspuns concret.Jocul e super dar iti trebuie un pc performant.

| vladsoare a răspuns:

Iti trebuie cel putin un dual core.
Pe scurt, nu!

Cica jocul nu e frumos laughing Du-te omule si joaca mario. E cel mai complet FPS din lume, cel mai bun, cea mai tare grafica etc.
Call of duty laughing nu zic ca nu sunt bune si frumusele dar battlefield 3 face "pipi" chiar si pe modern warfare 3 mai ales la grafica. Aia de la Activision(cei care fac COD) au un amarat engine grafic care de ani buni il folosesc.

| Suckarul a răspuns:

Nu...Si jocul nu e frumos l-am incercathappy
Incearca vreun call of duty..Vezi care iti merge...

| Razzvan2 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx scrie acolo battlefield 3 sau selecteaza din lista si dai run si iti va da rezultatele.