| bogdan9129 a întrebat:

Imi merge BattleField4 pe urmatorul PC? placa video nVidia gt 730 2gb, procesor Intel pentium G3258, 320GHz si 8 GB ram?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Da cu toate setarile la minim!
Placa video iti trage toate componentele in jos!
Schimb-o cu minim gtx 750 ti!

1 răspuns:
| Warchild a răspuns:

Iti va merge perfect, eu detin un sistem mai vechi mai slabut ca al tau si-mi merge pe low din cauza placi grafice, in curand voi schimba placa cu un MSI R9 380 la 4 gb vram si bus de 256 bit.Eu am un I5 760 quadcore, 6 gb ram si placa video GT 430, 1 gb si-mi merge multiplayer, dar e nevoie de o placa mai perormanta pentru marirea fps important in multiplayer happy