| Dani1999ssssssssssssssssss a întrebat:

Imi merge Dead Space 1 pe Procesor Intel Celeron 1, 8 Ghz Ram 4 Gb Placa video integrata

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Uita de acest joc la acest pc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pornit porneste, dar merge in reluare, foarte foarte rau. stiu ca am laptop cu single core si memorie video integrata si merge foarte foarte rau. asa ca l-am luat pe xbox laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei Dead Space vezi ca e gratis pe Origin pana pe 8 mai! laughing
Poate il vinzi mai tarziu si tot iti scoti 5-6$

| kata123_9771 a răspuns:

Intra aici si vezi daca te incadrezi la minim http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=55&game=Dead%20Space