| Butterfly2012 a întrebat:

Imi place mult jocul metin2 de cateva zile ma joc hardcore reloaded tot metin2 este nu a aparut de mult (au avut ceva probleme cu jucatorii erau prea putine conturi si l-au schimbat intr-adevar este mai dragut decat celalalt hardcore)si nu prea il inteleg :red, sangeroasa etc. Daca ma puteti ajuta (mai detaliat daca se poate). Si cum imi fac caracterul bun.Plzz dau funda!kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite sper ca o sa te ajute tongue 1.armura: aparare sabie, aparare cutite, aparare 2 maini, rez magie, max HP
2.arma: semi-oameni (maxim), sansa de critica, sansa de patrunzatoare, tarie
3.scut:imun nec., semi oameni, tarie, sansa de a bloca atacul corporal(sau cum naibii ii mai spune, stiti voi dati in ala cu sabia si va scade si voua -50,-100 depinde de hit)
4.bratara:semi-oameni,rez magie, paguba absorbita de HP, HP maxim
5.coif:regenerare HP, otravire, semi-oameni, rezistenta la magie
6.colier: rez.la otrava, rez la sabie, rez la 2 maini, rez la cutite, sansa de patrunzatoare
7. cercei: semi-oameni, aparare sabie, aparare 2 maini, aparare cutite, rez la otrava
8.papuci: aparare sabie, aparare 2 maini, aparare cutite, sansa lov critica, max HP

Sper ca ai inteles big grin!

| Hofer_Alin_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba eu cand vreau sa-mi fac cont nu ma lasa imi scrie ca toate campurile trebuie completate si completez tot danu ma lasa ajutati-ma plss

1 răspuns: