| bogdan324 a întrebat:

Pentru jucatorii de metin2, ce va place asa de mult la jocul ala? adica eu m-am jucat cam 10 minute si deja m-am plictisit de ellaughing

Răspuns Câştigător
| Danyel129 a răspuns:

La fel ca mine lol, ma jucam si eu asa faceam cateva lvl si deja ma plictiseam!

3 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

big grin era interesant pe sv private nu pe ro te duci cresti faci bani faci iteme faci magiile bune bonusezi ii faci pe ceilalti sa te inplore sa ii arati itemele happy

| HeadShot12 a răspuns:

Joci metin2 ro? laughing Mie nu imi mai place, dar imi placea mult pe SERVERE PRIVATE!

| Alexiuses a răspuns:

Metin 2 era ok cand a aparut dar nu mai joc si serverele private sunt o prostie fac de ras originalul