| Musuic a întrebat:

Imi poate da cineva un hack pentru metin2 attack speed? funda daca merge.

2 răspunsuri:
| Hanzo a răspuns:

Iti dau eu unul dar e multihack adica are licori rosii si albastre automate, viteza de miscare, viteza de atac, wall(adica treci prin cladiri si te urci pe munti), detector de GM, pick-up(asta inseamna ca iti ea itmele de pe jos automat), fish bot (pentru pescuit) si farm bot(cand vrei sa cauti zacaminte, metinuri sau bossi) hackul se numeste Metin2Mod Pl cautal e free

| Musuic explică (pentru Hanzo):

Nu merge. serverul pe care joc eu nu are chestia aia metin2client.bin.