| schlau a întrebat:

Imi poate explica cineva,mai detaliat,ce instaleaz(sau ce fac)dupa ce instalez Windowsul? Ce drivere trebuie sa instalez, cum fac conexiunea la internet(sunt prin cablu la RDS) ce altceva mai trebuie sa fac? Dau funda.

P.S.:As dori cat mai detaliat.Thankswinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.programepc.ro/driver/

| Clawd3lw a răspuns:

Daca ai windows 7/8 driverele sunt instalate ar daca nu ai nevoie de driver placa video, placa de sunet si pentru net.
Inregistreaza'te pe http://www.maildirect.ro/inregistrare/39ff97f5dd6add0b4c0c302c32913ef2 si poti castiga bani simplu, doar citind niste mail-uri sau poti da si click in ele ca e mai bine si faci mai repede.