| fantastikul a întrebat:

Îmi poate recomda cineva un site ce îmi poate spune ce piese sunt compatibile cu Laptopul meu. Menționez că am un Asus vivobook S15 ( https://bit.ly/2WiSBOv ) și vreau să-i fac un upgrade cu un SSD de 1TB, și m-ar interesa să știu dacă are port M.2.

Răspuns Câştigător
| afl2804 a răspuns:

Are slot m.2 cu siguranta, e compatibil orice tip de SSD M.2. Dar eu iti zic ca nu merita mai mult de 250 GB pe langa hard-ul de 1 TB, decat daca faci cine stie ce operatii/sarcini solicitante, cu scrieri si citiri de fisiere mari.