| Sonnora a întrebat:

Imi poate spune cineva ce GTA este aceasta? http://www.youtube.com/watch?v=JoR6Qi1q-os&feature=relat ed
eu vreau sa'l scot pe "Grand Theft Auto 4" si sa nu fie multi player doar pe PC meu

2 răspunsuri:
| LoTTa a răspuns:

Pai Ala E In Mod Normal Gta4 numai ca are si mod Stunt intelegi?
Si in legatura cu Samp adica GTaSanMultyplayer intri in folderul in care ai Gta si Dezinstalezi Sampu atata tot

| LoTTa a răspuns:

Pai GTAU ala din Video are mod Stunt pe el dupa cum vad
Si cu Gta Samp ca sa nu mai fie Multiplayer trebuie doar sa dezinstalezi Samp din Folderul Cu Gta