| Deukalion a întrebat:

Imi poate spune cineva cum hostez un joc de dota pe garena?
Am inteles ca am nevoie de Garena host Bot, dar nu functioneaza,
merge daca dau Create Game?

2 răspunsuri:
| nickyalin a răspuns:

Aoleu ce toto spui acolo iti trebuie worcraftul 3 cu update-urile la zi ultima harata de dota care sa o lipesti in maps si sa pornesti jocul din garena pe urma intri pe localarena si te faci host. nu prea stiu sa explic bine dar daca ai nelamuriri iti pot raspunde

| Deukalion explică (pentru nickyalin):

Da, stiam asta dar vroiam sa stiu daca la hostname imi va aparea numele cum le apare la altii? Da stiu nu am pus intrebarea bine