| AlexaMaria00000000001 a întrebat:

Imi poate spune cineva metode de dat teapa pe orice metin.

3 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Cu un keylogger / trojan intr-o poza ii rezolvi pe toti, dar nu e asa de usor de facut fiindca asa ceva nu se face cu programe free.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajută cu ceva dacă țepuiești? Eu te-aș bana pentru chestia asta dacă te-aș prinde în mod direct.

| Laryon_Clau_Stefan_1990 a răspuns:

Buna uite o teapa clasica de pe Metin2: daca ai vreo 500.000 yang ii zici unuia la negociere acolo ca ii dai 5.000. 000yang pe un item bun si tu de fapt ii dai 500.000 insala ochii sa stii. Sper ca te-am ajutat!