| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste servere de samp de care m-as puca apuca? Nu vreau bugged, b-zone sau servere 1000/1000, as vrea cu maxim 200/500, unde pot ajunge repede intr-o factiune cu lvl mic, ma intelegeti.

5 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Incearca Og Times. Dar sa stii ca B-zone 3 / 4 au cate 300-400 de jucatori, deci ti-as recomanda sa te apuci de ele, daca nu-ti plac, apuca-te de Og Times.

| ddssaaa a răspuns (pentru ElSueno):

Og times am jucat, vreau altceva

| ElSueno a răspuns (pentru ddssaaa):

In Romania altceva nu prea este, doar T4P, dar nu stiu ce sa zic. Daca te descurci cu engleza macar la nivel mediu incearca LSRP.

| ddssaaa a răspuns (pentru ElSueno):

Pe toate pe care le-ai zis le stiu, altceva? Niste severe bune, de care sa ma tin, sa ajung repede cineva, trebuie sa fie ceva.

| ElSueno a răspuns (pentru ddssaaa):

Nu este. Ti-am zis, apucate de RPG 3 sau 4 deoarece au destul de putini jucatori si poti ajunge cineva relativ repede.