| anonim_4396 a întrebat:

Imi pteti pune si mie niste texture packs pentru minecraft si ceva pentru a-l face sa mearga mult mai bine in afara de modul optifine? Si daca puteti spuneti-mi si un server de minecraft.

Răspuns Câştigător
| RXBlade a răspuns:

Si eu joc MINECRAFT de foarte mult timp si modul meu preferat este : MAXPACK

intra aici pentru al descarca:
http://www.minecraftdl.com/maxpack-texture-pack/

Dai funda?

| Dragos_Mihai_1996 a răspuns (pentru RXBlade):

Da dau funda dar mai vreau raspunsuri...

5 răspunsuri:
| RXBlade a răspuns:

Daca mai ai nelamuriri intra pe Yahoo!
si scrie andrey_pascuta@yahoo.com
sau intra pe facbook si scrie Andrei pascuta si o sa vezi o poza cu mine si un magarus (am mai multe dar dupa aceea sa te orientezi pentru ca e poza mea de profil).

| RXBlade a răspuns (pentru RXBlade):

Multumesc PT. funda! ^_^

| Dragos_Mihai_1996 a răspuns:

Daca mai imi spui si cum imi pot mari fps-ul iti dau funda

| RXBlade a răspuns (pentru Dragos_Mihai_1996):

In primul rand intra in optiuni apoi in setari video si daca ai pus limba in romana o sa iti arate "Distanta de Redare" si tot dai pana scrie "Foarte Mica" sau daca e in engleza scrie "Tiny" (in coltul din dreapta sus, chiar primul) daca tot nu merge mai bine descarca Tune Up Utilities, pentru a curata RAMII
Iti dau si un URL : http://www.tune-up.com/download/
Apasa pe butonul galben si incepe descarcarea. SUCCES!