| Cătălin11 a întrebat:

Imi puteti da niste jocuri gen GTA pentru tableta (de pe Google Play), sau un link de unde pot sa descarc un GTA si instructiunile de instalare?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| MrNebunatiC a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtavc doar ca o sa te coste ...si nu are instructiune trebuie doar sa dai pe cumpara si se instaleaza el big grin

2 răspunsuri:
| MrNebunatiC a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtavc costa ......si instructiuni nu iti trebuiesc dai doar pe cumpara si se instaleaza el singur.(funda?)

| Cătălin11 explică (pentru MrNebunatiC):

Pe Google Play GTA-urile sunt cu bani. Eu vreau jocuri asemanatoare cu GTA-urile, dar gratis.