| CoKuTzA a întrebat:

Imi puteti da si mie niste jocuri care nu trebuiesc downloadate cu viata reala? Va dau Funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Inchizi pc-ul, si iesi afara. Nu necesita nici un download, iar grafica e superwinking.
Daca is jocuri originale retail, le ai pe dvd, deci nu trebuie sa descarci nimic.

1 răspuns:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Cum sa iei jocuri fara sa le downloadezi?laughingEventual te duci la magazin si le cumperi, bagi cd-ul in pc, le instalezi.Asa nu trebuiesc downloadate.happy