| DarkBoy98 a întrebat:

Imi puteti da si mie un server de metin2 in romana dar sa aiba rate cam 800%-900%?

Răspuns Câştigător
| MoTTyOn a răspuns:

Salut am eu un server de Metin 2 ii PvP dar creca il stii HammerMT2 ii un sv romanesc rate 1000% iti da lv 93.etc armele au valoare atacului 25000. infine nu este pe hammachi ci pe IP dar clientu are MC dar nu-ti fa grizi pentru ca nu trebuie sa ai hamachi infine poate stii chestiile astea... Iata linkul http://hammermt2.servegame.com/ nu mai trebuie sa-ti zic sper sa iti placa GooD LucK!

2 răspunsuri:
| DarkBoy98 explică:

Ms de sv dar vreau unul care te da lvl 1 sau maxim 34 sa fie roman si sa aiba rate intre 800%-2000%

| andreistelistul100 a răspuns:

Oriental mt2 e cel mai tare te da lvl 34 si in magazin sunt toate armele si armurile de pe joc si nu costa nimic. Funda?