| wizopo2 a întrebat:

Imi puteti da un joc mmorpg gen Nostale cu grafica asemanatoare si sa aiba cat mai putini mb?

1 răspuns:
| JustDeath a răspuns:

Pai Digimon Masters dar cred ca e mai performant si mai tare Digimon MAsters decat Nostalewinking daca vrei jocuri mai interesante sunt DC Univerde, Cabal, Metin2, 4Story Digimon RPG, Perfect World, Runes Of Magic happy sunt chiar si mai multe de genul asta eu in locul tau mas lasa de nostale am jucat e un joc varza nu doar atat are si virusi Nostalewinking SPER CA TE-AM AJUTAT