| Mafiotu007 a întrebat:

Imi puteti da un metin2 privat gen global.Sa evoluezi cu gheare si balante,care le iei de la dragon, sau de la yohan sau cum il cheama pe ala din v4happy.Gen global.Mersi anticipat si

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Da, Metin2 Arena site-ul: www.arena-mt2.ro
Sunt 2 servere sus lângă acel Cristal mare albastru, serverele sunt :
"Predator Arena" şi "Alien Arena".
Serverul "Predator Arena" este cu moduri. te sfătuiesc să nu joci pe el, sunt modaţi iar dacă ai prea mulţi bani şi n-ai ce să faci cu ei donează şi i-aţi STS ( Status ) şi Moduri.
Serverul "Alien Arena" este foarte frumos zic eu dar nu prea este lume pe el şi nici pe acest metin. Dacă ai prieteni intraţi şi jucaţi pe el, multă baftă!