| TotalDamage a întrebat:

Imi puteti face o lista cu jocuri RPG si MMORPG? (nu vreau jocuri online)

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Depinde foarte mult de sistemul tau, dar incearca:
RPG (singleplayer) Gothic 1/2/3, Gothic Arcania, Baldur's Gate 1/2, Diablo 1/2 Lord of Destruction, Nox, Heroes of Might and Magic 5, Fable the Last Chapter, Elder Scrolls 3, Elder Scrolls Oblivion, Elder Scrolls Skyrim, Risen 1/2, Two Worlds 1/2, Vampire the Masquerade Redemption, Vampire the Masquerade Bloodlines, Sacred, Divine Divinity, Beyond Divinity, Arcanum of Steamworks and Magick Obscura
Cateva sunt noi, majoritatea sunt din perioada 2000-2007
Vezi clipuri de gamaplay pe youtube, sa stii care joc iti place

3 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Eu iti pot recomanda multe jocuri, dar ai nevoie de un PC foarte bun. Poti incerca seria Assassins Creed, GTA 4, seria Call of Duty, seria Battlefield 3, Dead Island, Mafia 2, L.A Noire, Dead Space, Medal of Honor, NFS Hot Pursuit, NFS The Run, Fifa 12, Pes 12, Prototype 1, 2, Skyrim(, mie nu prea imi place), Dead Rising, Max Payne 3, Batman:Arkham City, Batman:Arkham Asylum, Portal 2, Deus EX : Human Revolution, Left 4 dead.
SI cele mai bune jocuri care vor aparea in toamna asta.
1.GTA V(nu se stie sigur data)
2.Assassins Creed 3
3.Hitman:Absolution
4.Medal of Honor Warfighter
5.Far cry 3
6.Bioshock Infinite
7.Borderlands 2
8.Arma III
9. Diablo III
10.Counter-Strike: Global Offensive

| TotalDamage explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Am cerut MMORPG! Sunt un fan al jocurilor! In afara de 4-5 jocuri de aici care nu-mi plac sau care cer prea mult nu le-am terminat. Si Diablo 3 nu se poate juca daca nu-l cumperi.