| Wiix_Vanity_1995 a întrebat:

Imi puteti lasa niste link'uri de unde pot descarca iconite pentru breasla pe metin2. Multumesc.

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Deci alege o poză faină sau mai multe poze faine de la tine de pe pc şi faci exact ce ţi-am scris mai jos :

1.) Intri pe: www.resizepic.com

2.) Dupa ce ai accesat site-ul, dam click pe "Choose File" sau "Alegeţi Fişierul"

3.) Acum, dupa ce ai selectat poza dorita, la Width scrii 16, iar la Height scrii 12.

4.) Dupa ce ai terminat de completat, dai click pe "Resize Image".

5.) Acum, dupa ce ai salvat poza, o copiem in locul unde am salvat jocul, in fiserul "Upload".

7.) Dupa toate aceste etape, mai rămâne să închizi autopatcherul şi jocul, şi dupa aceea sa le reporneşti. Dupa ce ai intrat în joc, selectează poza dorită la breaslă!

Sper că ţi-am fost de ajutor, fundă?