| kingsRo a întrebat:

Metin2: Eu sunt sef de breasla, cum pot lasa cuiva breasla, sa fie el sef?

2 răspunsuri:
| BiGaBi a răspuns:

Buna intri de la prieteni si apoi dai la breasla si dai sa vezi toate persoanele din breasla. Apoi o sa vezi in dreapta un patratel bifat la seful breslei si nebifat la restul.Debifezi la actualul sef al breslei si in selectezi la personajul la care vrei sa ii dai breasla. Sper ca te-am ajutut. Funda?

| kingsRo explică:

Da, dar eu vreau sa ies dupa aia din breasla fara sa se sparga, merge sa ies?