| danna11 a întrebat:

Imi puteti spune a rog frumos cum pot alege locatia in jocul super tare seconds life deoarece am instalat jocl, am cont dar nu stiu cum sa aleg locatia

Răspuns Câştigător
| Anne_6955 a răspuns:

Buna dana, e foarte usor. Acceseaza acest link si in stanga ai toate categoriile de locuri de pe second life. Te duci la ce categorie ai vrea si apoi alegi locul care ti se pare mai interesant. Dupa dai visit this location si dai teleport apoi in joc vei vedea ca iti apare o ferestra cu locul respctiv, doar dai teleport si gata. Sper ca te-am ajutat:) funda? http://secondlife.com/destinations/editor