| Iulia_1200 a întrebat:

Salutare:* Ei bine cred ca multi oameni stiu despre jocurile MMORPG.As avea nevoie de ajutor la jocul Angels online.Am mai avut jocul. Dar cand am instalat windows nou l-am sters.am uitat de el si acum il joc din nou... dar nu stiu de data aceasta ce clasa sa-mi aleg.Life sau Wraith. Eu as alege Life pentru ca are buff, vraji de viata si toate cele. dar ar alege si Wraith pentru ca are un atack super! Le-as putea alege pe amandoua dar nu as avea loc in bara pentru amandoua. Ce ar trebui sa aleg?

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Depinde de tine daca esti o fire agresiva dar sigura baga-te pe wraith daca nu prea iti place sa faci daune mari si mai bine sa te asiguri tu incearca life happy