| seby1806 a întrebat:

Imi puteti spune cateva jocuri de strategie pentru pc dar din 2013-2015... multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Un joc vechi daca il stii este Age of Empires, a aparut acum recent o varianta imbunatatita a jocului Nations of Empire daca imi aduca minte bine. L-am jucat e foarte interesant. Age of Empires 4 aparut in 2011 daca te intereseaza, sau un joc online interesant poti incerca Triburile.

| Leatherleader a răspuns:

Red Alert, Age Of Empire, nu prea stiu jocuri pe PC, dar sunt in masura sa-ti recomand pentru telefon/ tableta Clash Of Clans e un joc genial!

| GeniusExtreme a răspuns:

Toata seria red alert, aoe, Rise of Nations, dark crusade, Incearca si spore (cel mai bun in opinia mea).