| Decebalul a întrebat:

Imi puteti spune cum folosesc aceste paysafe-uri si cum pot cumpara ceva in Dota 2 cu ajutorul lor?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Platesti la magazin, ti se da o foaie cu un cod pe care-l introduci pe net. Cu ala ai cumparat. Sau ti se alimenteaza balanta de bani, nu stiu cum e in Dota 2.

2 răspunsuri:
| Decebalul explică (pentru Lawliet14):

Pai mie imi trebuie un cod, care, cica e pe cardul de credit.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Decebalul):

E vorba despre cele 3 cifre de pe spate. Probabil. Dar daca iti cer Paysafecard, nu trebuie sa ai card bancar. Eventual cont in caz ca trebuie sa retragi ceva prin transfer bancar.