| Viorica_Adelita_1990 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu ma pot juca gta 5? am introdus codul dar spune ca este deja activat, si nu stiu ce ar trebui sa fac. Oare nu ma lasa sa sa joc deoarece am prea multe conturi de rockstar game social club? va rog ajutati-ma. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| alecsi a răspuns:

In primul rand nu poti introduce codul daca a fost bagat odata deci trebuie sa ai altul nefolosit.
In al doilea rand te lasa sa joci poti sa ai cate conturi vrei de rockstar game dar trebuie sa activezi ca sa poti juca

Sper ca te-am ajutat!

| Viorica_Adelita_1990 explică (pentru alecsi):

Multumesc frumos pentru ajutor. Inca o intrebare: De unde as putea sa fac rost de un alt cod de activare?

| alecsi a răspuns (pentru Viorica_Adelita_1990):

Poti cauta pe google
Scrii gta code activation si iti da si gasesti ok?

| Viorica_Adelita_1990 explică (pentru alecsi):

Bine, multumesc mult