| MefX a întrebat:

Salut TPU,

azi am vazut la cineva un joc tare fain pe telefon (Android) si vreau sa mi-l iau si eu, nu stiu cum se numete ca nu am intrebat si ma intrebam daca ma puteti ajuta voi.

Va dau cateva detalii din joc: Jocul are 2 monezi, una e cu verde iar alta e cu galben (de la shop poti sa cumperi monezi galbene cu cateva verzi), poti sa ai mai multe caractere, poti sa schimbi caracterul de cate ori vrei chiar si atunci cand esti in mijlocul jocului (trebuie sa ai SP ca sa poti face asta), cand te bati poti sa dai lovituri normale, simple, criticale si fatality, poti sati cumperi diferite arme la eroi in functie de level si bani, cand mergeai sa te lupti iti arata o harta mare si iti alegeai de acolo locul (cred), are o grafica fain de tot, cand te bati se vede de undeva din spatele caracterului de la o inaltime nu poate sus (oricum cred ca se poate modifica distanta) (se vede gen ca pe metin cand dai ZOOM OUT foarte mult), te bagi tot cu oameni... gen o armata, jocul necesita internet (nu merge sa-l joci fara internet)

Am cautat pe google play jocul la ultimele lansari si la top dar nu il gasesc... poate cineva il stie sau il are si si vrea sa mi-l spuna si mie. puppy dog eyes

Dau funda. happy

6 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Încearcă astea:
Arcane Legends
The Bard’s Tale
Ravensword: Shadowlands
Dungeon Hunter 4

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Man ia vezi daca iti place Eternity Warrior 3 happy se aseamana cu ce spui tu, dar e mult mai captivant. Eu il joc pe iPhone, dar il gasesti si pe Android

| Bogdan2111s a răspuns:

Mefx in P.l.m daca prin raspuns nu il ajuti nu il mai da, tu nu ai gresit nici o data sau esti bun sa ii corecorezi pe alti.

| MefX explică (pentru Bogdan2111s):

Eu am pus si intrebarea laughing m-am corectat ca am gresit acolo la inceputul intrebari. big grin

| Bogdan2111s a răspuns (pentru MefX):

Nu se numeste dragon hunter sau cv de genu

| MefX explică:

Numeste* in loc de numete. happy