| afudc a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce jocuri ar merge la un processor AMD 2800+ 1.61GHz,ram 1GB si placa video 256MB?

3 răspunsuri:
| afudc explică:

Ce zici tu batman arkham asylum, call of duty 4 modern warfere, assassin's creed 1-2 gta 4 nu o sa imi mearga mie imi face lag gta san andreas, iar god of war este numai pe ps2.

| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Ce model placa video?
Iti merg jocurile cam de prin 2002 pana in 2005, poate 2006.
Sper ca te-am ajutatwinking

| TheMerdiso a răspuns:

Batman Arkham Asylum
Call of Duty 4 Modern Warfare
Assassin's Creed
Assassin's Creed 2
GTA IV
Need For Speed Carbon
God Of War
God Of War 2

acestea le-am jucat eu si am cam aceeasi aparatura dar am 2 gb ram incearca totusi.
Fundita