| BiLuTzE a întrebat:

Salutare.Imi puteti spune si mie jocuri cu masini care conduci cu volan de PC? Ma refer la jocuri cu care conduci prin oras, duci marfa dintr-un loc in altu', dar nu cu grafica de PC modern, deoarece al meu este mai vechi si nu merge prea bine. Am placa video de 256MB, 1GB Ram, AMD SEPROM Processor 2600+, 1. 60Ghz.Spuneti-mi 2-3 jocuri si

3 răspunsuri:
| TicTac47 a răspuns:

Singurul cu marfa si ce vrei tu e Euro Truck Simulator 2 sau 1 dar nu stiu cum iti va merge in PC-ul tau.

| BiLuTzE explică (pentru TicTac47):

Il stiu boss...Si da ai dreptate nu merge... Cauta ceva gen Hard Truck ca asta imi merge fara nici-un-pic de lag.

| TicTac47 a răspuns (pentru BiLuTzE):

Mai este SpinTires simulator 3d. E slab la calitate, dar nu stiu daca merge si pe Volan de PC