| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Salut, joc un metin privat, pe tot ecranul... merge excelent, pana cand ma deloghez si imi apare o eroare de genul :Microsoft C+++ visual. Runtime abnormal (de aici numai stiu ce zice)... iar apoi mi-l inchide. Ce as putea sa fac, sau sa instalez pentru a numai avea probleme, mentionez ca nici metin2 ro nu-mi merge tot pentru ca imi lipsteste ceva din calculator. Multumesc mult, ofer funda!

4 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

De obicei, da este datorata lipsei unor parti in windows, dar poate fii corectat ( daca metinul are in folder un kit pentru erroarea respectiva )
https://www.youtube.com/watch?v=twzkSq-BX8Q

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru MaybeSomeone):

Mersi mult, am windows 7 home premium, si da, am vaazut ca metinul vine cu Microsoft net framework si microsot visual c++ 2010 redistributable, acum mai vine o problema, nu ma lasa sa le instalez, imi zice ceva de nu stiu ce versiuni ca trebuie sa le modific.

| MaybeSomeone a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Pai vezi pentru cati biti e varianta ca pcu tau poate are 32 biti sau 64winking

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru MaybeSomeone):

E 32 biti straight face
si da, am in calculator ambele variante de x86 sau de x64... aia de x86 tot eroare imi dastraight face